Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání

Všeobecná sestra

Domov Dolní zámek v Teplicích nad Metují hledá novou posilu na pozici všeobecná sestra.

Lokalita: Náměstí Aloise Jiráska 44, Teplice nad Metují
E-mail: Havrdova@domovdolnizamek.cz
Telefon: 607 090 057

Domov Dolní zámek nabízí pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou - nepřetržitý provoz - pracovní doba od 06:00 hod. do 18:00 hod. a od 18:00 hod. do 06:00 hod. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Náplň práce:

Ošetřovatelská péče uživatelů v pobytové službě sociální péče.

Požadujeme:

Minimální vzdělání SZŠ s maturitou

Registrace pro výkon profese všeobecné zdravotní sestry bez odborného dohledu

Bezúhonnost (dokládána výpisem z rejstříku trestů)

Zdravotní způsobilost, očkování proti žloutence typu B

Komunikační dovednosti, empatie, asertivní jednání, schopnost týmové spolupráce i samostatnost, mlčenlivost, vstřícnost, spolehlivost při plnění pracovních úkolů

Vztah k cílové skupině "seniorů" a citlivost k potřebám klientů

Vysoká míra koncentrace a příjemné vystupování

Odolnost vůči psychické zátěži a stresu; trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Nabízíme:

Stabilní a motivující platové ohodnocení + příplatek za směny a práci v noci

Zázemí stabilní příspěvkové organizace a rozvíjející se sociální služby

Pravidelnou supervizi

Prostor pro vlastní nápady a kreativitu

Příjemné pracovní prostředí v historickém objektu

Možnost osobního i profesního růstu a podporu dalšího vzdělávání

Zaměstnanecké benefity - příspěvek na stravování, penzijní připojištění.

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis (nezapomeňte uvést telefonický kontakt) a motivační dopis na e-mail: Havrdova@domovdolnizamek.cz . Do předmětu e-mailu napište "výběrové řízení pro domov se zvláštním režimem". Bližší informace k výběrovému řízení získáte na tel. čísle 607 090 057 v době od 07.00 - 15.30 hod. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.