Provozní technolog (m/ž)

HOBRA - Školník s.r.o. v Broumově hledá vhodné kandidáty/ kandidátky na pozici Provozní technolog.

Lokalita: Smetanova 348, Broumov
Kontakt: Robert Peška
E-mail: peska.robert@hobra.cz
Telefon: 491 580 132

Do globálně působící, úspěšně se rozvíjející české výrobní firmy HOBRA - Školník s.r.o. v Broumově, vyrábějící na speciální papírenské technologii unikátní mikroporézní filtrační desky, hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Provozní technolog.

Co bude Vaším úkolem:

  • řešení technických problémů výrobních zařízení
  • udržování a zlepšování stability výrobního procesu
  • zpracování technologických postupů
  • stanovování technologických podmínek výroby
  • provádění změn v technologické dokumentaci
  • podílet se na zvyšování efektivity výrobního procesu
  • podílet se na vyhodnocování nabídek a výběru dodavatelů nových zařízení

Požadavky:

  • SŠ vzdělání technického zaměření (VŠ výhodou)
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • předpoklad pochopení strojního zařízení výrobní linky
  • schopnost práce na PC
  • samostatnost, schopnost týmové spolupráce
  • ochota vzdělávat se

Co Vám můžeme nabídnout:

  • stabilní práci v rodinné firmě
  • práci na jednu směnu s možností flexibilní pracovní doby
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • plat 35–45 tisíc Kč/měsíc po zapracování, nebo podle předpokladů dohodou
  • roční odměna při dosažení stanovených hospodářských výsledků
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • nástup dle dohody

Kontaktní osoba: Robert Peška, tel.: 491 580 132, e-mail: peska.robert@hobra.cz