Pracovník v sociálních službách

Domov Dolní zámek Teplice nad Metují hledá pracovníky v sociálním zařízení.

Lokalita: Náměstí Aloise Jiráska 44, Teplice nad Metují
E-mail: Havrdova@domovdolnizamek.cz
Telefon: 607 090 057

Domov Dolní zámek nabízí pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou v nepřetržitém provozu na pozici pracovník (pouze muži) v sociálním zařízení, nástup možný ihned nebo dle dohody

Náplň práce:

Péče o specifickou cílovou skupinou závislých, a to na nově vzniklém Oddělení se zvýšenou péčí; spolupráce na individuálním plánování péče o klienta nebo přímé plánování péče.

Požadujeme:

Odborná způsobilost dle zák. 108/2006 S., §116 odst. d); zdravotní způsobilost a bezúhonnost; samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, trpělivost, schopnost empatie, dobré komunikační schopnosti; dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, internet); schopnost samostatné práce i práce v týmu; min. 1 rok praxe v oboru; ochota vzdělávat se.

Nabízíme:

Zajímavou práci se specifickou cílovou skupinou závislých, a to na nově vznikajícím oddělení; moderní pracovní prostředí v historickém objektu; stabilní a motivující platové ohodnocení; zázemí stabilní příspěvkové organizace; smysluplnou práci; pravidelnou supervizi; prostor pro vlastní nápady a kreativitu; příjemné pracovní prostředí v historickém objektu; možnost osobního i profesního růstu a podporu dalšího vzdělávání; zaměstnanecké benefity - sick days, příspěvek na stravování, možnost důchodového připojištění.

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis (nezapomeňte uvést telefonický kontakt) a motivační dopis do 5. 11. 2021 na e-mail: havrdova@domovdolnizamek.cz, do předmětu e-mailu napište "výběrové řízení pro domov se zvláštním režimem". Bližší informace k výběrovému řízení získáte na tel. čísle 607 090 057 v době od 07.00 - 15.30 hod. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů. O Vašem postupu do druhého kola výběrového řízení budete telefonicky vyrozuměni do 8. 11. 2021. Předpokládaný termín druhého kola výběrového řízení 12. 11. 2021