Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání

Obchodník / obchodní manažer

Česká společnost s 33 letou tradicí ČEKO IMPORT a. s. Broumov hledá do svého obchodního týmu nového kolegu či kolegyni.

Lokalita: Klášterní 3, Broumov
E-mail: prace@ceko.cz
Telefon: +420 724 351 801

Náplň práce:

  • Péče o svěřené klienty vč. rozvoje obchodu
  • Vzorování
  • Představování produktů vč. novinek
  • Hledání příležitostí rozšíření spolupráce
  • Budování dlouhodobých vztahů
  • Akvizice nových klientů
  • Rozvoj produktové znalosti vč. sledování konkurence a trendů na trhu
  • Práce s firemním ERP systémem (zkušenost s K2 výhodou) při administrativě spojené s obchodem (administrace objednávek není primárním úkolem)

Požadujeme:

  • Odpovědný přístup k práci a orientaci na cíl
  • Vysokou míru samostatnosti
  • Schopnost dotahovat věci do konce
  • Komunikativnost, velmi dobrý ústní i písemný projev
  • Uživatelskou znalost práce s PC (MS OFFICE)
  • Znalost NJ nebo AJ je výhodou, nikoliv však nutnou podmínkou
  • Řidičský průkaz kategorie B
  • Zkušenosti s prací v obchodě výhodou. Důležitější je však přístup k práci a chuť být úspěšný.

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr na plný úvazek
  • Motivující mzdové ohodnocení s možností velkých výdělků a velmi slušným základem
  • Zázemí stabilní české společnosti a práci v menším přátelském kolektivu
  • Možnost využívání fitness, lezecké stěny, bowlingu, střelnice a další benefity jako prémiové služby spojené se zdravotní péčí
  • Nástup možný ihned nebo dle domluvy Místo výkonu práce Broumov

ČR Životopis a motivační dopis posílejte prosím na: prace@ceko.cz