Mistr interiérových dílů/manipulant-řidič VZV

Firma HAUK, s.r.o. hledá do svého týmu kolegu/ kolegyni na pozici mistr interiérových dílů/ manipulant-řidič VZV.

Lokalita: 17. listopadu 312, Police nad Metují
Kontakt: Kateřina Cermanová
E-mail: katerina.cermanova@hauk.cz
Telefon: +420 727 882 316

Firma HAUK, s.r.o. hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici mistr interiérových dílů/manipulant-řidič VZV.

Práce ve třísměnném provozu.

Náplň práce:

  • vedení kolektivu pracovníků
  • seřizování strojního vybavení
  • kontrola a evidence výrobních procesů
  • manipulace VZV, retrak

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • samostatnost
  • pečlivost
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • nástup možný od ledna 2024
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • firemní stravování
  • ročně až 6 dní dovolené navíc
  • finanční ohodnocení za 100% měsíční docházku

Své nabídky zasílejte na: Kateřina Cermanová; katerina.cermanova@hauk.cz; +420 727 882 316