Konstruktér

Společnost PROMA REHA, s.r.o. hledá novou posilu na pozici konstruktér

Lokalita: Tovární 84, Meziměstí
Kontakt: Květa Šélleiová
E-mail: hr@promareha.cz
Telefon: +420 775 776 094

Společnost PROMA REHA, s.r.o., přední český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá pro výrobní závod v Meziměstí posilu do svého týmu – zaměstnance na pozici KONSTRUKTÉRA VÝROBY. Jeho hlavním úkolem bude vytváření konstrukce zdravotnických výrobků a zařízení.

Náplň práce:

  • vytváření konstrukce zdravotnických výrobků a zařízení
  • optimalizace stávajících konstrukčních řešení výrobní produkce
  • podílení se na vývoji nových výrobků
  • řešení atypických konstrukčních zadání
  • spolupráce s oddělením technologie a podílení se na tvorbě výrobních postupů
  • vedení změnových řízení
  • zpracování a vedení samostatných projektů

Požadujeme:

  • min. ÚSO vzdělání se zaměřením na strojírenství (technický obor)
  • pozice je vhodná i pro absolventy
  • znalost 3Dprogramů (INVERTOR atd.)
  • samostatnost, rozhodnost, logické myšlení
  • aktivní přístup k plnění úkolů a vlastní iniciativu

Znalosti a zkušenosti, které jsou výhodou:

  • znalost IS Helios

Nabízíme:

  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání ve strojírenském oboru
  • profesionálně vybavené oddělení konstrukce a technologie
  • možnost seberealizace a podílení se na dynamickém růstu oboru
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • týmového ducha a podporu kolegů
  • příspěvek na stravování
  • 25 dnů dovolené

Místo výkonu práce:

  • Meziměstí

Nástup:

  • Dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem na e-mail: hr@promareha.cz, tel.č.: +420 775 776 094 a do předmětu zprávy uveďte název pozice, o kterou máte zájem.