Skladová/skladový účetní

Společnost PROMA REHA, s.r.o., přední český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu - zaměstnance na pozici FAKTURANT/ FAKTURANTKA, SKLADOVÝ/ SKLADOVÁ ÚČETNÍ. Jeho/ její hlavní náplní práce bude fakturace a zajištění účetního příjmu a výdeje materiálů a zboží.

Lokalita: Tovární 84, Meziměstí
Kontakt: Květa Šélleiová
E-mail: kariera@promareha.cz
Telefon: +420 775 776 094

Náplň práce:

  • komunikace s nákupním oddělením
  • spolupráce a komunikace s ostatními zaměstnanci účtárny a zaměstnanci společnosti
  • vedení skladového účetnictví
  • komunikace s dodavateli

Požadujeme:

  • min. SŠ ekonomického
  • dobrá znalost účetnictví, daňových zákonů, zpracování skladové evidence
  • min. 2 roky praxe ve skladovém účetnictví
  • základní znalost MS Office (Word, Excel)
  • výpis z rejstříku trestů

Výhodou:

  • zkušenosti s účetním programem Helios / SAP

Nabízíme:

  • samostatnou práci
  • po zapracování STRAVENKOVÝ PAUŠÁL
  • nástup možný ihned
  • pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
  • vhodné i pro zkrácené úvazky

Místo výkonu práce:

  • Meziměstí

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail kariera@promareha.cz, tel. kontakt: +420 775 776 094.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním veškerých osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu (EU) 2016/679 a zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Tyto údaje poskytujete společnosti PROMA REHA, s.r.o., se sídlem Riegrova 342, 552 03 Česká Skalice výhradně za účelem zaměstnání a účasti ve výběrovém řízení a to po dobu trvání výběrového řízení, respektive po dobu výběru uchazeče o zaměstnání na volnou pracovní pozici a poté ještě po dobu 2 měsíců po skončení výběrového řízení, respektive po ukončení výběru uchazeče o zaměstnání z důvodu oprávněných zájmů Správce, pokud z obecně závazných právních předpisů nevyplývá lhůta delší. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv písemně odvolat.