Reklamační technik

Společnost PROMA REHA, rozšiřuje svůj kolektiv, aktuálně volná pracovní pozice reklamační technik.

Lokalita: Tovární 84, Meziměstí
E-mail: kariera@promareha.cz
Telefon: 775 776 094

PROMA REHA je tradiční český výrobce zdravotnických lůžek. Na trhu působíme již 31 let a naše výrobky jsou ve zdravotnických zařízeních ve více než 70 zemích světa. Zaměřujeme se na vlastní vývoj a inovace.

Do našeho týmu ve výrobním závodě v Meziměstí hledáme kolegu či kolegyni na pozici:

Jeho hlavním úkolem bude zaznamenávání případů, evidence, systematické řešení a včasné vyřizování reklamací dodavatelům.

Náplň práce:

  • zaznamenávání případů, evidence, systematické řešení a včasné vyřizování reklamací dodavatelům
  • zaznamenávání případů, evidence, systematické řešení a včasné vyřizování reklamací od zákazníků směrem k dodavateli
  • evidence stavu tzn. vyřízených a nevyřízených reklamací
  • vedení evidence reklamovaných dílů a výrobků na skladech reklamovaných dílců a zmetků v IS Helios
  • zasílání reklamovaných dílů a výrobků dodavateli
  • komunikace s dodavatelem a poskytovatelem servisu ZP-Tech
  • zajišťování informovanosti výrobního dispečera, oddělení nákupu, OTK, skladu Příjmu a vedení společnosti o vzniku, průběhu a ukončení reklamace
  • zajišťování likvidace reklamovaných a již nepoužitelných dílů a výrobků
  • komunikace s pracovníky TPV ohledně parametrů reklamovaných dílů a výrobků

Požadujeme:

  • ÚSO/SŠ strojního/technického směru
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • znalost práce se základními měřidly
  • znalost čtení technické dokumentace
  • znalost práce na PC
  • parťáka do týmu

Znalosti a zkušenosti, které jsou výhodou:

  • znalost informačního systému Helios Orange

Nabízíme:.

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou - práce na plný úvazek
  • zajímavou práci v prostředí stabilní české společnosti
  • zaškolení a odborný rozvoj
  • jednosměnný provoz
  • práce v příjemném kolektivu
  • po zapracování příspěvek na stravování
  • finanční ohodnocení závislé na výsledcích a plnění cílů

Místo výkonu práce:

  • Meziměstí

Nástup:

  • ihned

V případě, že Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem na e-mail: kariera@promareha.cz, tel.č. 775 776 094 a do předmětu zprávy uveďte název pozice, o kterou máte zájem.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním veškerých osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu (EU) 2016/679 a zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Tyto údaje poskytujete společnosti PROMA REHA, s.r.o., se sídlem Riegrova 342, 552 03 Česká Skalice výhradně za účelem zaměstnání a účasti ve výběrovém řízení a to po dobu trvání výběrového řízení, respektive po dobu výběru uchazeče o zaměstnání na volnou pracovní pozici a poté ještě po dobu 2 měsíců po skončení výběrového řízení, respektive po ukončení výběru uchazeče o zaměstnání z důvodu oprávněných zájmů Správce, pokud z obecně závazných právních předpisů nevyplývá lhůta delší. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv písemně odvolat.