Provozní elektrikář - údržbář

Společnost PROMA REHA, hledá do svého týmu nového zaměstnance na pozici provozní elektrikář - údržbář.

Lokalita: Tovární 84, Meziměstí
E-mail: kariera@promareha.cz
Telefon: +420 775 776 083

Společnost PROMA REHA, s.r.o., přední český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu údržby pro výrobní závod v Meziměstí - zaměstnance na pozici PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ - ÚDRŽBÁŘ. Jeho hlavní náplní práce budou veškeré činnosti týkající se slaboproudých nebo silnoproudých přístrojů a elektrického vedení, případně montáž, rekonstrukce, údržba, opravy, seřizování a řízení procesů a elektrických zařízení.

Náplň práce:

  • preventivní elektroúdržba strojů a zařízení
  • údržba, opravy, seřizování a řízení procesů a elektrických zařízení
  • kontrola, údržba a opravy podpůrných zařízení jako kompresory a rozvody vzduchu
  • údržba a opravy sociálního zázemí

Požadujeme:

  • SŠ vyučení  (obor – elektromechanik)
  • platné přezkoušení - vyhláška č. 50/1978 Sb. § 8 o odborné způsobilosti v elektrotechnice
  • praxi na podobné pozici min 2 roky
  • řidičský průkaz sk. „B“
  • spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu

Výhodou:

  • platné oprávnění obsluhy MV
  • platný svářečský průkaz

Nabízíme:

  • pracovní smlouva na dobu určitou, po zapracování možnost změny na dobu neurčitou
  • zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní české společnosti
  • zaškolení
  • práce v jednosměnném provozu
  • odměňování závislé na kvalitě odváděné práce
  • benefity: příspěvek na stravování (stravenkový paušál), služební mobil + zvýhodněné volání pro rodinné příslušníky, firemní akce
  • nástup možný ihned

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail kariera@promareha.cz, tel. kontakt: +420 775 776 083.