Manažer/ka projektu

Společnost pro destinační management Broumovska, o. p. s. hledá do svého týmu kolegu/ kolegyni na pozici Manažer/ ka projektu.

Lokalita: Klášterní 1, Broumov
Kontakt: David Duda
E-mail: david.duda@broumovsko.cz
Telefon: 775 649 481

Společnost pro destinační management Broumovska, o. p. s. hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Manažer/ka projektu.

Náplň práce:

  •     plánování, organizování, řízení a kontrola realizace projektů,
  •     spolupráce s týmem při naplňování cílů projektů,
  •     zpracování dokumentace o průběhu a stavu projektů,
  •     zodpovědnost za dodržování termínů a finančních limitů projektů.

Požadujeme:

  •     minimální vzdělání SŠ, SOŠ, VOŠ,
  •     dobrou znalost práce na PC,
  •     odpovídající praxe výhodou,
  •     schopnost týmové práce,
  •     komunikační a organizační schopnosti,
  •     časovou flexibilitu,
  •     řidičský průkaz skupiny B,
  •     aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost německého a polského jazyka výhodou,
  •     orientaci v problematice cestovního ruchu nebo regionálního rozvoje výhodou,
  •     bezúhonnost,
  •     znalost projektového managementu.

Vítáme:

  •     praxi nebo další vzdělání v oboru cestovního ruchu nebo regionálního rozvoje,
  •     orientaci v regionální problematice Broumovska.

Nabízíme:

  •     0,7 pracovního úvazku,
  •     mzdu ve výši 32–40 tis. Kč měsíčně,
  •     možnost kombinovat práci v Broumově s prací z domova,
  •     typ pracovního poměru: na dobu určitou (1,5 roku) s možností prodloužení,
  •     typ smluvního vztahu: pracovní smlouva,
  •     zadavatel: zaměstnavatel.

Strukturovaný životopis a motivační dopis zohledňující podmínky výběrového řízení zasílejte do 15. května 2022 na e-mail david.duda@broumovsko.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Bližší informace na telefonu +420 775 649 481 nebo elektronicky prostřednictvím adresy david.duda@broumovsko.cz.