Manažer/ka expedice

HS Flamingo, výrobce krbových kamen a vložek, hledá do svého kolektivu zaměstnance na pozici manažer/ ka expedice.

Lokalita: tř. Osvobození 65, Broumov
E-mail: m.huml@hsflamingo.cz
Telefon: 731 616 757

Český výrobce krbů a kamen HS Flamingo hledá do svého kolektivu vedoucího manažera do expedice.

Náplň práce:

  • základní administrativní úkony
  • příprava vychystávacích seznamů
  • práce se čtečkami při příjmu zboží
  • komunikace s obchodním oddělením
  • práce na hlavní pracovní poměr celoročně

Požadujeme:

  • pracovitost a pečlivost
  • základní znalost práce na PC
  • zbytek Vás naučíme

Dostanete od nás:

  • platové ohodnocení od 30.000,- + prémie po zaučení
  • stylové oblečení
  • 3 dny sickdays
  • 5 týdnů dovolené
  • Stabilní zázemí společnosti s 15ti letou tradicí

Nástup je možný ihned. První měsíce si vás vezme pod křídla zkušenější kolega. Vše vás naučí a následně budete vykonávat práci samostatně.

Kontakt:

Pan Martin Huml, tel.: 731 616 757, e-mail: m.huml@hsflamingo.cz (pro zaslání životopisu).