Koordinátor/ka expedice

Český výrobce krbů a kamen HS Flamingo s.r.o. hledá do svého kolektivu zaměstnance na pozici koordinátor/ ka expedice.

Lokalita: třída Osvobození 65, Broumov
Kontakt: Martin Huml
E-mail: m.huml@hsflamingo.cz
Telefon: 731 616 757

Český výrobce krbů a kamen HS Flamingo s.r.o. hledá do svého kolektivu zaměstnance na pozici koordinátor/ka expedice.

Náplň práce:

  • administrativní práce v informačním systému
  • koordinace balení zásilek; příprava vychystávacích seznamů pro balení
  • příjem zboží pomocí čtečky čárových kódů
  • komunikace s přepravci při předávání zboží; tisk dokladů
  • komunikace s obchodním oddělením
  • práce na hlavní pracovní poměr

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání nejlépe obchodního směru
  • pracovitost, pečlivost a zodpovědnost
  • pokročilá znalost práce na PC (Office 365, zkušenosti z informačními systémy)
  • zkušenost s expedicí vítána
  • zbytek Vás naučíme

Dostanete od nás:

  • nástupní mzda 33.000,-, příplatek za komunikativní cizí jazyk a řidičské oprávnění skupiny C
  • roční prémie
  • možnost výhodného mobilního tarifu (neomezené volání a SMS + 13 GB data)
  • 3 dny sickdays
  • 5 týdnů dovolené
  • stabilní zázemí společnosti s 16letou tradicí

Nástup je možný ihned. První měsíce si vás vezme pod křídla zkušenější kolega. Vše vás naučí a následně budete vykonávat práci samostatně.

Kontakt: Pan Martin Huml, tel.: 731 616 757, e-mail: m.huml@hsflamingo.cz (pro zaslání životopisu)