Administrativa: Referent/-ka prodeje

Firma Ekoflam hledá administrativního pracovníka či pracovnici na pozici referent/ -ka prodeje.

Lokalita: třída Osvobození 65, Broumov
E-mail: t.hornych@ekoflam.cz
Telefon: + 420 703 140 875

Náplň práce:​

Po úvodním zaškolení Tě čeká s námi na prodejně komunikace se zákazníky “od stolu”. Občas chtějí poradit s výběrem, něco doporučit a z velké části budeš odpovídat a dohledávat informace ke stávajícím objednávkám. Občas se najde nějaká reklamace a ty jim nabídneš řešení a celou ji zaeviduješ v našem systému. Zaručujeme, že nudit se nebudeš ????.

Požadujeme:

  • Zkušenosti s prodejem a komunikací.
  • V krátkém čase přehled o sortimentu. Zákazník potřebuje často poradit a něco doporučit.
  • Řešit vzniklé situace pozitivně, ve prospěch nás i našeho zákazníka.
  • Zodpovědnost, protože jen na takové kolegy se můžeme spolehnout.
  • Chtěli bychom, aby ses nebál(a) navrhnout něco nového, popřípadě to staré zlepšil(a) k lepšímu. Ceníme si všeho, co nám pomůže s prodejem zboží a služeb.

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí
  • Přátelský mladý kolektiv
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny Sick day
  • Pracovní doba: 8:00 – 16:30

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Proaktivní přístup, samostatnost a asertivní komunikaci
  • Perfektní mluvený a písemný projev v českém jazyce
  • Zkušenost s prací na PC (MS Office atd.), jakékoliv další zkušenosti vítány
  • Týmového ducha
  • Ochotu učit se novým věcem

Kontakt:

Tomáš HORNYCH

Produktový manažer

Mobil: + 420 703 140 875

E-mail:  t.hornych@ekoflam.cz